Comitetul Sectorial din Ramura Textile, Confecții COMITEX

  • E-biblio - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/22 10:07)
    Bardzo proszę o podanie krok po kroku, jak należy drukować kody kreskowe w e-biblio. Dziękuję.
  • eBiblio Librusa - Strona 4 - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/19 20:55)
    Mam pytanie do użytkowników eBiblio, korzystamy z tego już rok ale zaczęły sięproblemy z programem. Przy wprowadzaniu nowych książek program się zawiesza, strasznie wolno zapisuje, wyrzuca nas z programu. Czy ktoś tak jeszcze ma? Dodam, że nie jest to wina sprzętu ponieważ mamy nowe komputery.
  • e-Biblio - jak zacząć komputeryzację? - Strona 2 - Forum „Biblioteki w ... (2026/06/19 10:54)
    Forum z przyczyn technicznych zostało wyłączone wraz z końcem 2025 roku. Nadal będzie dostępne jako archiwum.
  • e-Biblio - jak zacząć komputeryzację? - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/19 10:47)
    Mam zakupiony program e-Biblio i jak najszybciej muszę zacząć komputeryzację zbiorów. Podpowiedzcie mi proszę, jak się do tego zabrać, aby praca była jak najbardziej efektywna. Nie wiem, czy mam najpierw wpisywać np. lektury, a później pozostałe książki, czy tak chronologicznie wg Księgi Inwentarzowej?
  • Programy biblioteczne - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/18 16:24)
    Co jest wadą eBiblio? Np. • Brak porządnej instrukcji • Nieintuicyjne menu, np. drukowanie/przeglądanie księgi inwentarzowej znajdziemy w dziale „Statystyki”, bibliotekarz musi być oznaczony jako moderator, aby mógł używać czytnika kodów • Brak automatycznego dodawania prefiksów do innych ksiąg inwentarzowych
  • eBiblio Librusa - Strona 8 - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/16 07:30)
    Kilka dni temu odwiedził mnie w bibliotece pan Jakub Salamon z Trzeciej Strony - inżynier i twórca programu eBiblio (korespondował z niektórymi z nas tu na forum). Wcześniej był także u BlondAnki. Wypisałam kilkanaście (prawie 20) punktów z moimi propozycjami zmian w eBiblio oraz z różnymi usterkami.
  • eBiblio Librusa - Strona 9 - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/14 20:33)
    Forum z przyczyn technicznych zostało wyłączone wraz z końcem 2025 roku. Nadal będzie dostępne jako archiwum. Zapraszamy do bibliotecznych dyskusji i zadawania pytań w naszej społeczności.
  • ebiblio - błędy w działaniu - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/14 05:02)
    Alleluja! Ktoś wreszcie jednak zadzwonił i wspólnie przetestowaliśmy moje ebiblio. Jednak nie zmyślam i nie histeryzuję - jest problem. Podobno (taki fart) tylko u mnie... Najczęściej używane sformułowanie przez bardzo sympatycznego pana z techniki: "Dziwne, dlaczego on tak robi? " Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
  • Skontrum w MOL Net + - Strona 3 - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/09 22:04)
    Hmm komputeryzacja miała miejsce 10 lat temu, jednak z księgowością rozliczano się wg własnych wyliczeń na podstawie ksiąg papierowych. Później zrobiono ubytkowania ale również wyłącznie na papierze. Czyli to oznacza, że jeśli chcę żeby skontrum w nowym programie w chmurze wyszło perfekt zgodnie z komputerowymi danymi muszę chyba najpierw wprowadzić stare papierowe zmiany ...
  • eBiblio Librusa - Forum „Biblioteki w Szkole” (2026/06/01 20:05)
    Re: eBiblio Librusa Cytuj piątek 15 cze 2018, 08:52 Anula2010, ja miałam tydzień temu przyjemność oglądać ten program, i wcale nie jest taki idealny jak mówisz: 1. nie ma opcji podliczania stanu finansowego na koniec roku kalendarzowego, jest tylko za rok szkolny, 2. nie ma opcji podliczenia stanu finansowego w kilku księgach na raz, tylko w każdej z osobna, 3. dziennik biblioteki ...
  • ro/autoritati/relevante/comitetul_sectorial_textile-confectii.txt
  • Ultima modificare: 2020/08/01 09:14
  • (editare externă)